Dil Seçimi İçin :

EMAIL

info@yasardiyalizmerkezi.com

Bİlgİ İçİn

(0212) 542 22 32

Kurumsal

Biz Kimiz?


Tarihçemiz


Merkezimiz 2005 yılında 14+1 yatak kapasitesi ile “Yaşar Hastanesi Bünyesinde” hizmete başlamıştır. 2013 yılında Hastane bünyesinden ayrılalarak 19+1 yatak/cihaz kapasitesi ile Yaşar Diyaliz Merkezi olarak .halen hizmete devam etmektedir. Şuan 19+1 yatak/cihaz kapasiteli Merkezimiz yeni ve modern donanımı ile diyaliz hastalarına hizmet sunmaktadır. MERKEZİN FİZİKİ YAPISI Merkezimiz 19+1 yatak/cihaz kapasiteli olup; Braun Dialog, 4008 S ve 4008 B cihazlar ile diyaliz hizmeti vermektedir. Ayrıca Merkezimizde Protek çift Reverse Osmosis su arıtma sistemi mevcuttur. Yine Merkezimizde tam donanımlı acil müdahale odası mevcuttur.

Hizmetlerimiz.

-Her hasta içi özel kulaklıklı TV sistemi -Wifi(İnternet) olanakları -Merkezi ısıtma ve soğutma sistemiyle konforlu bir diyaliz seansı -Diyaliz seansları esnasında kahvaltı,sıcak yemek ve çay ikramlarımız vardır. -Merkezimizde tedavi olan hastalarımız bağlı bulunduğumuz Özel Yaşar Hastanesi'nin tüm branşlarından ücretsiz yararlanmaktadırlar.

Teknik Donanım

-Fresenius 4008 S ve -Braun Dialog Marka Hemodiyaliz cihazları -Çift Reverse Osmosis Protek Ro Aquadem Marka Online su sistemi mevcuttur.

Kariyer